Blogi

Blogi

2020. aasta suurimad mööblitrendid

Kolmapäev, 05.08.2020

Looduslähedased materjalid, julged toonid ja samet - seda kõike näeme üha enam selle aasta sisekujunduses. Loe lähemalt, kuidas kasutada uusi ning trendikaid sisekujunduselemente enda kodus, et tagada hubane ning modernne keskkond.

2020. aasta suurimad mööblitrendid

Looduslikud ja jätkusuutlikud materjalid

Üha enam mõeldakse keskkonna säästmisele ning ka sel aastal on suur rõhk loodussõbralikel ja jätkusuutlikel materjalidel.

Linane, vitstest punutud esemed ja taastöödeldud puit on väga trendikad. Need materjalid lisavad kodule soojust, olles seeläbi ka keskkonnasõbralikud. Hea idee on eelistada täispuidust mööblit - see on tugev, vastupidav ja pika elueaga. Lisaks on puitu lihtne hooldada ning see sobitub kergesti muude sisekujunduselementidega. Puidust toolid on selleks ideaalne lahendus.

2020. aasta suurimad mööblitrendid

Multifunktsionaalne mööbel

Inimeste kodud muutuvad aina pisemaks. Elistatakse nutikaid ja kompaktsemaid lahendusi ja pööratakse rohkem tähelepanu oma kodus olevatele esemetele, nende väärtustele ning funktsioonidele.

Näeme üha rohkem multifunktsionaalse mööbli populaarsuse tõusu. Kodus tasub kasutada näiteks sahtlitega laudu ja voodeid, samuti kergesti kokkupandavat mööblit. Mööblit valides võiks silmas pidada, et need oleksid ruumi suhtes õigete proportsioonidega, võimalikult funktsionaalsed ja loomulikult ei saa teha järeleandmisi ka disaini osas.

Kangast domineerib samet

Sametivaimustus on kestnud juba paar hooaega. See algas kleitidega, kuid sametised diivanid, padjad ja kardinad aitasid kaasa, et see trend jõuaks ka interjööri. Sel aastal on üha rohkem näha sametit sellistes toonides nagu rubiinpunane, samblaroheline ja mahe sinine. Lisaks on populaarne ka sajandi keskpaiga modernse disainiga pehme mööbel.

2020. aasta suurimad mööblitrendid

Kullatud detailid

Kuldsed aktsendid on muutunud samuti väga menukaks. Sisekujundajad ennustavad, et kuld muutub populaarsemaks kui hõbe ja muud metalsed detailid.

Kullast aktsente võib näha diivanilaudadel, valgustitel ja ka mööbli jalgadel. Kuld on ideaalne võimalus toale glamuuri lisada. Ühe ideena on soovitatav kasutada kuldsete detailidega valgusteid naturaalsel täispuidust mööblil.

 

→ Loe ka meie eelmist blogipostitust: Kuidas sisustada lastetuba, kui ruumi on vähe?

Otsid toodet?

Otsid toodet?

Kiire viis otsida infot toote kohta, mille nime või tootekoodi sa tead.