Blogi

Blogi

Sisekujunduses valitseb lilla värv

Reede, 18.10.2019

Septembri alguses külastas Tool&Tool esindus Profimi tehast Turekis Poolas, kus läbiti kangakoolitus, viidi end kurssi tootmise erinevate etappidega ning tutvuti tehase uute toodetega.

Tool&Tooli tegevjuht Priit Värno sõnul paistavad Profimi tooted silma suurepärase kvaliteedi poolest ning seekordne külastus kinnitas seda taas. „Profimi eesmärk on hoida ja tõsta oma toodete kvaliteeti ning selleks on nad julgelt investeerinud uude tehnoloogiasse. Tehas uuendab pidevalt oma tootmistehnoloogiaid, digitaliseerib süsteeme ning nende kvaliteedikontroll on väga kõrge. Samuti on suurendatud tootmiskiirust: mitmete toodete puhul on tootmise aeg nädala võrra vähenenud. See tähendab omakorda tootmismahu suurendamist,“ sõnas Värno.

Sisekujunduses valitseb lilla värv

Külastuse käigus läbiti peadisaineri kangakoolitus, kus tutvuti kangamaailma kõige uuemate trendidega. „Disainer julgustas erinevaid toone ja värve omavahel kokku sobitama, samuti kasutama erinevaid kangaid. Näiteks sobivad omavahel suurepäraselt kokku panna veluur ja nahk, seda ka töötoolide puhul - väljaspool üks kangas ja sees teine,“ soovitas Tool&Tooli tootejuht Nele Piret Saem.

Rohkem julgeid valikuid

Lisaks erinevate materjalide kasutamisele julgustati toolide puhul sobitama erinevaid värve, näiteks polsterdatud toolide ja üldse pehme mööbli puhul. „Igati sobilik on kasutada koos näiteks sinepikollast ja rohelist, samuti roosat ja sinist. Ehk mitte ainult erinevaid toone, vaid lausa erinevaid värve ning olla oma valikutes julgem,“ kinnitas Saem.

Sisekujunduses valitseb lilla värv

Uute toodetega tutvudes joonistus selgelt välja, et sisekujundusmaailmas on suund lilla värvi poole. „Sinine on alati meie klientide seas olnud populaarne valik, kuid üha rohkem soovitakse sooje värve – sellest ka üha suurenev huvi toonide roosast lillani vastu. Kõik hotellid, kontorid ja avalikud ruumid tahavad soojust, hubasust, mistõttu tuleb lilla kõikvõimalikes variantides järjest rohkem esile,“ nentis Saem.

Värno sõnul oli Profimi tehases ringi käies selgelt näha, kui hinnatud ja asjatundlik on töötajaskond. „Kõik õmblejad on professionaalid, kellele on tähtis iga detaili kvaliteet. Igas ruumis on inimesed, kes kontrollivad masinate tööd. Külastus näitaski, et lisaks moodsa tehnoloogia kasutamisele jälgivad tootmisprotsessi asjatundlikud töötajad – kvaliteet on nende prioriteet," võttis Värno külaskäigu kokku.

Vaata lähemalt Profimi uusi tooteid ning esita meile oma päring tool@tool.ee.

NOOR

NOOR

NU SPIN 

NU SPIN

ACOS PRO

ACOS PRO

 

→ Loe ka meie eelmist blogipostitust: Mida arvestada, kui valida kooliõpilasele tooli?

Otsid toodet?

Otsid toodet?

Kiire viis otsida infot toote kohta, mille nime või tootekoodi sa tead.