Blogi

Blogi

Elavda sisutust just nende stiilsete pukkidega

Kolmapäev, 20.02.2019

Kvaliteetne pukk peab olema vastupidav ja kergesti puhastatav. Kuna pukkide valik on lai – sortimendis on puidust pukid, nii puit-, plastik- kui ka metallist jalaga, siis toome allpool välja mõned pukid, mis sobivad ideaalselt nii koju, restorani, kohvikusse kui ka hotelli.

Antud pukid on valmistatud materjalidest ja komponentidest, mis võimaldavad pikaajalist kasutamist, on äärmiselt funktsionaalsed ning lisavad ruumile ka ilusat disaini.

 

Retro puidust pukk

BST-1609/75 puki disainimisel on tähelepanu pööratud detailidele, viidates peenelt retro esteetikale istme ebatavalise kolmnurkse kuju kaudu. FINN pukid on mugavad, atraktiivse disainiga ning samal ajal ka funktsionaalselt mitmekülgsed.

Nelja erineva kõrgusega pukke kasutatakse avalikes interjöörides, näiteks restoranides või baarides, aga ka kodustes köökides, söögiruumides ja isegi lastetoas.

Retro puidust pukk

 

Elegantne ja hubane pukk

TENUES pukkide funktsionaalne aspekt on luua elegantne ja mugav ase istumiseks. Tähelepanu on pööratud puidu kasutamisele, et lisada soojust, polsterdustega on lisatud mugavust ning õhukesed ja kerged jooned loovad hubase ja peene üldmulje.

Elegantne ja hubane pukk

 

Täiskomplekt vastavalt vajadusele

LISA pukid on inspireeritud 1950. ja 60. aastate elegantsest sisustusest. Õhuke torukujuline konstruktsioon ümbritseb ja toetab pukkide seljatuge. LISA sobib kenasti igasse ruumi ja majja, tänu läbimõeldud viimistluste ja materjalide kasutamisele.

Valikus on pukid nii polsterdatud ja puidust istmega, lisaks ka ilmastikukindel versioon, mis hoolitseb välitingimusteks mõeldud toolide vajaduse eest.

Täiskomplekt vastavalt vajadusele

 

Ajatu puidust pukk

Klassikaline Bentwoodi pukk, mis on ajatu elegantsiga ja ei lähe kunagi moest välja. Puki disain rõõmustab sujuvate vormide ja õrnade joontega. See sobib ideaalselt nii koju kui ka restoranidesse, kohvikutesse ja hotellidesse.

Euroopa pöök on antud pukkide jaoks ideaalne puit just on fantastiliste kulumisomaduste poolest.

Ajatu puidust pukk

 

→ Loe ka meie eelmist blogipostitust: Ilmastikukindel puidust mööbel

Otsid toodet?

Otsid toodet?

Kiire viis otsida infot toote kohta, mille nime või tootekoodi sa tead.