Disainerid

Disainerid

Muu hulgas pakume ka kuulsate disainerite loomingut.

Jorge Pensi

Jorge Pensi

Jorge Pensi sündis 1946ndal aastal Buenos Aireses ning õppis arhitektuuri samas linnas.

Ta lahkus Argentiinast 1975ndal aastal, unistades uutest horisontidest ja väljakutsetest. Pärast ookeani ületamist seadis ta end sisse Barcelonas ja hakkas Hispaania kodanikuks. 1977ndal aastal läks ta partnerlusse Alberto Lievorega. Nad töötasid koos kuni 1984nda aastani. Seejärel lõi ta oma isikliku stuudio Barcelona Gooti kvartalis. Ta avastas, et peab looma tiimi ning hakkas otsima selleks õigeid inimesi. 1987ndal aastal suutis ta esimese inimesena veenda koostööks Diego Slemenson-i , kellest sai tema parem käsi. Seda on ta tänase päevani.

1990ndal aastal vajas ta kedagi, kes tegeleks firma manageerimise ja administratiivse poolega. Tundes, et ta vennanaine võiks selle töö jaoks õige inimene olla, kutsus ta naise tööle ning ei vaadanud enam kunagi tagasi.

1995ndal aastal ilmus stuudiosse blond sakslane, kes soovis hakata praktikandiks. Pensi tundis, et temast oleks palju kasu ning pakkus Constanze Schützile tööd: ta on seal tänase päevani.

Viimaks, 1999ndal aastal ilmus Roman Proubasta sooviga saada tööpraktikale. Grupp pakkuski talle tööd ning ka tema on seal tänase päevani.

Graafilise disaini projektideks helistab ta oma naisele, Carme Cesares-ele ning sisekujunduslike projektide jaoks Eduardo Campoamor-ile.

Pensi usub, et üks tema professionaalse edu saladusi on intiimne, lähedale ning soe suhe oma tiimi ja klientidega, mis võimaldab jagatud projekti arengut ning optimaalseid tulemusi.

Jorge Pensi on esinenud konveretnsidel, seminaridel ning töötubades üle terve maailma.

Jorge Pensit on hinnatud paljude auhindadega ja ta on saavutanud laialdast tunnustust läbi oma karjääri, sealhulgas Hispaania Üleriigiline Disaini Auhind 1997ndal aastal ning auhind väljapaistva professionaalse saavutuse eest Tööstuse ja Energia Ministeeriumilt.

Hiljuti on ta saanud tuntuks ka oma teise kire poolest, muusika, mida ta veel hiljuti vaid enda teada hoidis. Ta on välja andnud kaks albumit helilooja ja lauljana

Otsid toodet?

Otsid toodet?

Kiire viis otsida infot toote kohta, mille nime või tootekoodi sa tead.