Disainerid

Disainerid

Muu hulgas pakume ka kuulsate disainerite loomingut.

Katherine Krizek

Katherine Krizek

Katherine Krizek on üks vähestest Ameerika disaineritest, kes on edukalt tunginud Euroopa disaini maastikule: täna töötab ta juhtivates tootmisfirmades nagu Acerbis International, Bialetti, Cappellini International, Covo, Interflex (Flou), Mandarina Duck, Salviati e Zanotta. Tema disainid on saanud mitmeid auhindu, nagu parim mööbliese ajakirjas ID, ning valik Premio Compasso d’Oro Milanos. 9 tema teost on Smithsoniani Muuseumi püsivas Disaini kollektsioonis.

Kasvanud ja õppinud New Yorkis, on tema varajane interaktsioon erinevate kultuuridega vorminud tema suhtumist disaini, muutes tema kire inimeste mõistmise vastu kaasakiskuvaks disaini strateegiaks, mille tulemuseks on läbimurvad tooted ja kaalukas brändi kogemus.

Praktiseeriva industriaaldisainerina, teaduskraadidega Arhitektuuris (The Cooper Union) ja Kaunites Kunstides (Parsons School of Design) on Katherine Krizek võimeline pöörduma nende kolme erineva valdkonna poole oma multispetsiaalse lähenemisviisiga.

See kogemuste pagas võimaldab tal luua innovatiivseid lahendusi. Preili Krizek edendab ühtlasi ka disaini kultuuri, õpetades nii Itaalia kui Ameerika ülikoolides.

Hetkel elab ja töötab ta Roomas, Itaalias. 

Otsid toodet?

Otsid toodet?

Kiire viis otsida infot toote kohta, mille nime või tootekoodi sa tead.