Blogi

Blogi

Viis põnevat lahendust, kuidas kodus pukke kasutada

Viis põnevat lahendust, kuidas kodus pukke kasutada

Kolmapäev, 14.04.2021

Pukktoolid on juba mõnda aega üks armastatud sisekujunduselement, mille iseloomulik välimus annab võimaluse lisada kodule enam karakterit, olgu selleks siis soov modernsema, maalähedasema või hoopis glamuursema kodu suunas. Neid pikajalgseid toole oleme harjunud nägema eelkõige koduköögis, kuid aina rohkem on neid ka mujal: nende kasutusvõimalusi on palju, tuleb vaid kujutlusvõime lendu lasta. Toome siinkohal viis põnevat lahendust.

Loe lähemalt
Mida teeb meiega müra?

Mida teeb meiega müra?

Neljapäev, 04.03.2021

Töötervise valdkond on aastatega muutunud aina olulisemaks ning sellele pööravad rohkem tähelepanu nii tööandjad kui ka töötajad ise. Üks oluline faktor, millele peaks kindlasti tähelepanu pöörama, kuna see mõjutab igapäevaselt meie tööd ning tervist, on töökeskkonnas esinev müra. Selle juures mängib olulist rolli ruumi akustika.

Loe lähemalt
Kodukontori trendid 2021. aastal

Kodukontori trendid 2021. aastal

Esmaspäev, 01.02.2021

Kodus töötamine ei kao veel niipea, mistõttu võib alanud aastal seada eesmärgi uuendada oma kodukontorit. Loe lähemalt, mida sel puhul silmas pidada.

Loe lähemalt
2021. aasta mööblitrendid

2021. aasta mööblitrendid

Esmaspäev, 04.01.2021

Aasta 2020 veetsid paljud meist kodusemalt ja seetõttu pöörati eluruumiga seonduvale oluliselt rohkem tähelepanu. Sisekujunduses sai valdavaks püüe mugavuse ja traditsioonilisuse poole ning sellised mõjud jätkuvad ka 2021. aasta kujundustrendides. Ollakse juba harjunud koduseinte vahel rohkem aega veetma ja üha enam tahetakse panustada funktsionaalsesse mugavusse. Uue aasta läbiv märksõna selle trendi kõrval on aga isikupära – olulised on nüansid, mis muudavad eluruumi kujunduse ainulaadseks ja personaalseks.

Loe lähemalt

Instagrami-sõbralik Flokk sõuruum

Reede, 18.12.2020

Vaata videost, kuidas mode:lina™ arhitektuuristuudio arhitektid Jurek ja Pawel räägivad lähemalt, kuidas nad kujundasid Flokk sõuruumi ning jagavad mõtteid Accis Pro töötooli osas.

Loe lähemalt
RSS
Otsid toodet?

Otsid toodet?

Kiire viis otsida infot toote kohta, mille nime või tootekoodi sa tead.