Blogi

Blogi

Meie värske e-pood on avatud!

Reede, 22.04.2022

Oleme juba mõnda aega tööd teinud, et saaksime kodulehel avada e-poe, kus populaarsemad tooted oleks kõigile kergelt ja kiirelt kättesaadavad. Täna saame uhkelt teatada, et e-pood on avatud ning seal näha olevad tooted on laos ostjat ootamas.

Tool Tipo

Aastatega on välja kujunenud nimekiri mudelitest, mille järgi on kogu aeg kõrge nõudlus ja  samal põhimõttel valisime ka tooted oma e-poodi. Kui üldjuhul on kauba tarneaeg 7–8 nädalat, siis e-poest tellides võivad Tallinna elanikud kauba kätte saada juba samal päeval!

E-poest leiab hetkel erinevaid toole, pukke, kontoritoole ning lauajalgu. Nõudlusest tulenevalt on värvikaim valik hetkel kontoritoole, näiteks on esindatud kaks populaarsemat Xenoni mudelit, leiab ka ergonoomilise Raya 23SL-i, vastupidava Tipo 03g ning klassikaks kujunenud X50. Igasse tootekategooriasse lisandub aga uusi mudeleid pidevalt juurde, seega tasub ikka ja jälle e-poes uudistamas käia.

Kontoritool Xenon

Üks e-poe eeliseid on head hinnapakkumised – mõned valitud tooted on müügil magusa laohinnaga. Ka sooduspakkumised on pidevas uuenemises ja nii tasub head hinda pidevalt püüdmas käia.

Seega on põhjuseid, miks ikka ja jälle e-poodi kiigata, palju! Kiirtee meie e-poodi leiad kodulehe rippmenüüst ning sealt edasi saab liikuda juba tootevaldkondade kaupa.

Head avastamist!

 

→ Loe ka meie eelmist blogipostitust: 2021. AASTA POPULAARSEMATE TOODETE TOP 7

Otsid toodet?

Otsid toodet?

Kiire viis otsida infot toote kohta, mille nime või tootekoodi sa tead.