Blogi

Blogi

Mööbli sügistrendid 2021. aastal

Teisipäev, 21.09.2021

Vihmasem ilm, karged tuuled ning lühemad päevad on vaid ühed indikaatorid, mis annavad aimu sügise algusest. Suvised tegevused kolivad aina enam tuppa ning seetõttu on siseruumides õige olustiku loomine eriti oluline, et keskkonna muutus kulgeks sujuvalt. Toome esile 5 sügistrendi, mis käesoleval aastal mööblidisainis laineid löövad ning mille abil on koju mõnusat sügishõngu võimalik tuua.

Soojad ja maalähedased toonid

Kuigi väljas läheb üha jahedamaks, saab siseruumides soojust tekitada helge värvigamma abil. Käesoleval sügisel on populaarsed maalähedased ja soojad toonid: liivakarva kollane, maalähedane oranž ja pehme roheline. Eriti hubase interjööri loomiseks soovitame kasutada polsterdatud mööblit, mis toob ka halimasse koju sooja pehmust ning mõnusa hingamise.

Mööbli sügistrendid 2021. aastal

Naturaalsed materjalid

Puit, vill, lina ning rotangpalm on materjalid, mis on käesoleval sügisel eriti moes. Naturaalsete materjalide kasutamine toob koju maalähedast hõngu ning nende suureks plussiks on ka ajatus – õigesse keskkonda sobitatuna on nad alati moes.

Mööbli sügistrendid 2021. aastal

Japandi stiil

Japandi on suurepärane kooslus Jaapani minimalismist ning Skandinaavia funktsionaalsusest. Stiili võlu peitub lihtsuses ja praktilisuses, igal elemendil on oma eesmärk ning uhkeldavateks detailideks siin kohta pole. Japandi stiilis on omavahel sümbioosis soe värvipalett ning puhtad ja minimalistlikud jooned, mööblidisainis valdab madal joon, et rõhutada inimese lähedust maaga.

Mööbli sügistrendid 2021. aastal

Erinevate tekstuuride ja materjalide koosmäng

On leitud, et erinevate tekstuuride kasutamine interjööris soodustab rahulolu pakkuvat elustiili. Erinevad materjalid ja tekstuurid matkivad välikeskkonnas leiduvat elurikkust ning ühendavad inimest looduses leiduvate nüanssidega. Kodus sarnase keskkonna loomine pakub turvatunnet ja loomupärast olustikku. Mööblidisainis ongi käesoleval sügisel trendikas erinevate materjalide ning tekstuuride sümbioos.

Mööbli sügistrendid 2021. aastal

Fookuses kodukontor

Üks trendidest, mis mööblimaastikul on tulnud, et (vähemalt lähiaastateks) jääda, on keskendumine kodukontorile. Emajärgus on fookuses funktsionaalne, mugav ning ergonoomiline mööbel, et vastata tarbija vajadustele. Sügis tõstab antud valdkonna taaskord tähelepanu keskpunkti, kuna ees terendab töörohkem aeg. Töisem ja tubasem õhkkond paneb mõtlema ka kodustele töötingimustele ning stiilne ja mugav mööbel on miski, mis töö efektiivsusele oma positiivse panuse annab.

Mööbli sügistrendid 2021. aastal

 

→ Loe ka meie eelmist blogipostitust: Mida pidada silmas lastemööblit valides?

Otsid toodet?

Otsid toodet?

Kiire viis otsida infot toote kohta, mille nime või tootekoodi sa tead.