Blogi

Blogi

Karakter vaid mõne särtsaka elemendi abil

Teisipäev, 04.05.2021

Viimasel ajal on paljud ette võtnud suuremad remonditööd, milleks varem aega ehk polnud. Et aga kodule uut hingamist anda, on tegelikult vaja vaid mõnda põnevat elementi. Kirjeldame viit ideed, kuidas kodule suurema vaevata värskust ja stiilsust lisada.

Kell kui disainelement

Paljude jaoks on kell eelkõige tarbeese, mille peamine ülesanne on aega näidata. Käekelladele kui stiilielementidele pööratakse palju tähelepanu, kuid seinakellasid on paljudes kodudes ning kontorites näha endiselt klassikalisel kujul. See kasulik tarbeese võib aga olla võimalus  lisada oma kodule isikupära. Erikujundustega seinakellasid on leida juba igale maitsele. Põneva lahendusega kell annab nii seinale kui kogu ruumile iseloomu ning on omanäoline disainelement.

Kell kui disainelement

Maitsekas disaintool

Mitmete disainiblogide järgi on ühed vaieldamatud lemmikud kodu isikupärastamisel ekstravagantsed toolid. Tihti piisab vaid ühest või kahest põneva kujundusega toolist, et anda kogu toale stiilne väljanägemine. Kujustatud toolid on eriti abiks siis, kui interjööri kujunduses on kasutatud tagasihoidlikke ja neutraalseid värvilahendusi. Sellisel puhul hakkavad isikupärased toolid silma ning pakuvad palju silmailu.

Maitsekas disaintool

Nagi kui osa ruumikujundusest

Üleriiete riputamise võimalused on sageli peidetud ning need on nii-öelda silma alt ära. Aga mõnda aega on riidekappide asemel kasutuses erinevad stanged ja nagide lahendused, mis on osa kaasaegsest ruumikujundusest. Kui riidenagi on olnud miski, mida tõsteti teiste mööbliesemete varju, siis nüüd on soovitus see esile asetada.

Nagi kui osa ruumikujundusest

Ajakirjakorv

Üks ja lihtsaim viiest soovitusest on stiilne ajakirjakorv. Praktiline ning huvitava kujunduselemendina mõjuv korv lisab ruumile särtsu kas siis laua peale asetatuna või hoopis põrandal, kus see on väiksema laua eest.

Ajakirjakorv

Iseloomuliku kujustusega diivan

Elutoas on  kujunduse peategelane sageli pehme mööbel, millega kõik muu on sobima pandud. Väiksemates kodudes on suure mõnusa diivani mahutamine keeruline ja sobiva suurusega diivani leidmine on sageli omaette seiklus. Sellisel puhul on lahendus väiksem sohva tüüpi diivan, mis on mugav, võtab vähem ruumi ning on oma põneva disainiga isikupärane sisustuselement.

Iseloomuliku kujustusega diivan

 

→ Loe ka meie eelmist blogipostitust: Viis põnevat lahendust, kuidas kodus pukke kasutada

Otsid toodet?

Otsid toodet?

Kiire viis otsida infot toote kohta, mille nime või tootekoodi sa tead.