Blogi

Blogi

Sisekujundusideed, mis hämmastavad külalisi

Reede, 23.10.2020

Inspireeriv ja muljetavaldav kodu on paljude unistus. Pole midagi meeldivamat, kui võõrustada oma hubases kodus külalisi, kes on sellest siiralt vaimustuses. Isikupärase kodu loomiseks soovitame kasutada atraktiivseid toole, inspireerivaid värve ja unikaalset disaini.

Paiguta atraktiivsed toolid sissepääsu juurde

Ilusad toolid esikuukse lähedal on head mitmel põhjusel. Lisaks külaliste ahvatlemisele saab neid kasutada ka kingade jalga panemisel või jalast võtmisel. Esikusse võib asetada ka vastandvärvides stiilseid toole või valida nende asemel hoopis ilus diivan või pink. Tähtis, et on investeeritud sisustusse, mis jätab külalistele hea vahetu mulje.

Sisekujundusideed, millega lüüa enda külalised pahviks

Lisa pilkupüüdvat sära

Tõeliselt ideaalne sisekujunduse idee, mida oma kodus rakendada, on lisada pilkupüüdvat sära, näiteks kristallist aksessuaaride, pronksikarva mööbli, messingist või roostevabast terasest dekoratiivsete elementide kaudu. Need muljetavaldavad sisekujundusideed inspireerivad külalisi hetkest, mil nad uksest sisse astuvad.

Sisekujundusideed, millega lüüa enda külalised pahviks

Vali inspireerivad värvid

Värvide valik võib kas täiendada kodust sisekujundust või seda rikkuda. Seetõttu tasub värve segades olla ettevaatlik. Kui soovid, et kodu sisekujundus eristuks, tasub eelistada julgeid värve neutraalsetele, kuna viimased on liiga pehmed ega muuda ruumi meeldejäävaks. Kasutada võiks mitmevärvilisi mustreid, mis pakuvad silmailu.

Sisekujundusideed, millega lüüa enda külalised pahviks

Kasuta ainulaadset disaini

Kui võimalik, tasub investeerida eritellimusmööblisse, mis on ainulaadne. Muuda need mööbliesemed sisekujunduse keskpunktiks ja paiguta nii, et neid märgataks kõigepealt.  Näiteks värskendab elutuba siksakikujuline raamatukapp või huvitava kujuga diivanilaud. Dekoratiivsed esemed inspireerivad külalisi ja avaldavad neile kindlasti muljet.

 

→ Loe ka meie eelmist blogipostitust: Milliseid vigu peaks vältima kontorimööbli ostmisel

Otsid toodet?

Otsid toodet?

Kiire viis otsida infot toote kohta, mille nime või tootekoodi sa tead.