Blogi

Blogi

Ilmastikukindel puidust mööbel

Neljapäev, 17.01.2019

Kvaliteetne välimööbel, mis peaks vastu rohkem kui ühe hooaja ning sobiks üldise stiili ja teiste sisustuselementidega, pakub otsijale sageli omaette väljakutset.

Just sel põhjusel on välja töötatud WRB (Weather-Resistant Beech) tehnoloogia, mida kasutatakse ilmastikukindla puidu tootmiseks ning mille vastu tuntakse väga suurt huvi.

Ilmastikukindel puidust mööbel

 

Puidust aiamööbel on saanud uue tähenduse

Ilmastikukindel puit on saadud originaalse tehnoloogia abil, mis annab pöögipuidu mööblitele erilise ilmastikukindla vastupidavuse. Tänu sellele saab muidu sisekasutuseksmõeldud puitu kasutada nüüd ka välikeskkonnas ning antud tehnoloogia tutvustab suurt paindlikkust välimööbli turule. Kui varem pidi piirduma kitsa mustri- ja värvivalikuga bambuse ja rotangi toodetega, siis nüüd saavad hotellid, restoranid, kohvikud jms kasutada elegantset ja mugavat välimööblit ega pea piirduma vaid klassikalise valikuga.

Ilmastikukindel puidust mööbel

Enam ei paku peavalu ka sise- ja välimööbli stiilide ühtlustamine, mis varem võis nii mõnelegi olla korralik väljakutse. Aiatoolid, mida saab vajadusel kasutada ka siseruumis suurema õhtusöögi või pidustuste korral, puidust laud, mis sobib nii perekondlikuks jõulusöögilauaks kui ka suviseks grillipeoks, ning muu puidust mööbel, mis leiab kasutust nii sise- kui välitingimustest hoiab korralikult kokku ka sisutuseks mõeldud eelarvet.

 

Välimööbel nii väli- kui sisetingimusteks

Kui aiamööbli puhul on alati probleemiks olnud väga erinevad ilmastikuolud, nagu päike, tuul, vihm ja niiskus, mida kõike pakub meile Eesti suveperiood, siis WRB tehnoloogia kasutamine oma puidust mööbli puhul pakub ideaalset lahedust. Tehnoloogia on läbinud mitmeid teste erinevate ilmastikuolude puhul ning saanud suurepärased tulemused. Lisaks kaasneb tehnoloogiaga ka 3-aastane garantii.

Kui antud tehnoloogia eeliseid tutvustati Milano messil, siis kasutati selleks vägagi põnevatviisi: külalised said kontrollida toote niiskuskindlust samal ajal, kui toolile valati dušist ja kastekannust vett. Just nii kindlad ollakse oma tehnoloogias!

Ilmastikukindel puidust mööbel

Otsid toodet?

Otsid toodet?

Kiire viis otsida infot toote kohta, mille nime või tootekoodi sa tead.